• Pagrindinis
  • nuolaidos
  • IBM suderinamą 1000BASE-SX,1,25 G SFP siųstuvas-imtuvas,850nm 550m, optinis modulis,LC jungtis,MMF,DDM,GLC-SX-MM,10vnt/daug

Greita peržiūra

10

nuolaidos

IBM suderinamą 1000BASE-SX,1,25 G SFP siųstuvas-imtuvas,850nm 550m, optinis modulis,LC jungtis,MMF,DDM,GLC-SX-MM,10vnt/daug

€122.66 €116.53

Žymos: sfp radijo stotelė, optinis modulis, lc jungtis, Pigūs sfp radijo stotelė, Aukštos Kokybės optinis modulis, Kinija lc jungtis Tiekėjų.


  • SKU: m8715
  • Įrenginio Tipas: daug (10 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)
  • Pakuotės Svoris: 1.9kg (4.19lb.)

Perkamiausi

Aprašymas

1.25 Gb/s 850nm 550M Multi Mode SFP radijo stotelė su Dvipusį, LC Jungtis Ir DDM Funkcija,suderinama su IBM įranga

Produkto Savybės

Duomenų norma yra 1,25 Gb/1.063 Gbps operacija

850nm VCSEL lazerio ir PRISEGTI nuotrauka detektorius, skirtas 550m dėžė

Hot-pluggable SFP pėdsaką dvipusį, LC jungtis Sąsaja

1 klasės FDA ir IEC60825-1 Lazerio Saugos Reikalavimus

Suderinama su SFP MSA

Suderinama su SFF-8472

+3.3 V, vieno maitinimo šaltinio

Vidutinė Išėjimo Galia:-9.5~ -3dBm

Imtuvo Jautrumas:-17dBm

Programos

Skaidulų Kanalo Nuorodos

Gigabit Ethernet Nuorodos

Fast Ethernet Nuorodos

Kiti Optiniai Nuorodas Mes guarante BI siųstuvai-imtuvai yra 100% Suderinama ir Funkcinių savo įrangą. MŪSŲ GAMYKLOJE SERTIFIKATAI

PAKAVIMAS

Už siųstuvai-imtuvai,mes turime baltos spalvos langelį sigle produkto ir antistaic langelį 10~20pcs

Patarimų prašome atidžiai perskaityti

PRISTATYMAS

1. Mes gabenti prekes į visas šalis visame pasaulyje.

1.1 Mes teikiame nemokamas pristatymas su Epacket,Jungtinės amerikos valstijos, pakuotės turėtų būti mažiau nei 2000gram,pristatymo laikas yra apie 7-20days.jei vertė pakete yra daugiau nei USD200, Reikės mokėti mokesčius.

1.2 Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu, taip pat nemokamai laivybos,pakuočių turėtų būti mažiau nei 2000gram, Šis laivybos kelias galime pristatyti į visus pagrindinius pasaulio šalių,paprastai pristatymo laikas 16~35days,išskyrus Braizil,tai bus 60~90days.

1.3 tarptautinės Express, tokių kaip DHL, EMS, "FedEx", UPS,TNT yra neprivaloma jūsų pageidavimu,kaina bus pirkėjų sąskaita.Mes pasistengsime rasti geriausią laivybos būdas, atsižvelgiant į skirtingus vietą, kurioje norite įrašyti krovinių. Laivybos išlaidos yra apskaičiuojamos ir nustatomos pagal sklypo svorį ir dydį.

2. Visi muitai ir mokesčiai, yra atsakingas pirkėjas.

3. Siekiant gauti prekes sklandžiai, prašome patvirtinkite savo kelionės tikslo adresą ir telefono numerį, po to, kai jūs padaryti sumokėti. Ačiū!

4. Jei turite laivybos prašymą, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, ir mes būtume laimingi galėdami priimti jus.

5. Už Braizil klientai,prašome įtraukti PVM numeris užsakymo informacija,Užsakymai gali būti atidėtas, jei mes neturime savo PVM mokėtojo kodą.

5. Urmu Pirkėjas, prašome Susisiekti su mumis Prieš Siūlymą!

GARANTIJA

Pažadame, visi reklamuojami optiniai siųstuvai-imtuvai yra visiškai naujas su naujų komponentų ir dalių, ir visiškai jokiu būdu nenaudokite senų ir restauruotas medžiagų. Visi optiniai siųstuvai-imtuvai buvo per funkcinis bandymo ir senėjimo bandymas. Mes suteikiame 3 metų garantiją visi optiniai siųstuvai-imtuvai nuo išsiuntimo dienos.

Grįžti & Grąžinti

Jei nesate patenkinti produkto (- ų), kurį įsigijote,mes grąžinsime jums, kai prekės siunčiamos atgal.Mes suteiksime visa grąžinamoji išmoka, jei prekės yra grąžinami jų originalus būklės.

Tai, ką MES TIEKIMAS

Mes tiekiame visų rūšių suderinama optinis siųstuvas-imtuvas modulių, įskaitant SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, BIDI,CWDM,DWDM ir kiti specialieji moduliai radijo stotele. Mūsų produktai yra suderinami su "Cisco", Ciena, H3C, HP, Extreme, Liejimo, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Kadagio, Ruijie, Zyxel, Huawei ir kt.

Papildoma informacija

  • Modelio Numeris: SFP-GE-SX
  • Prekės Pavadinimas: Opmedia
  • Suderinamas: IBM

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

€1.62 €1.14

Papuošalai Ir Aksesuarai

Houbian 5Colors Unikalus Puokštė Reguliuojamas Derliaus Stiklo Sausų Gėlių Žiedų Ponios Šaliai, Papuošalai Šakės Nustatymas Rankų darbo Dovanos

Yra daug kitų karoliai mano parduotuvėje, nes produktų yra pigiau negu anksčiau, todėl mes rekomenduojame, kad jūs, jei jums patinka tai ,pls spustelėkite jį, super staigmena tau 2017 Mados 5Colors Unikalus Puokštė Reguliuojamas Derliaus Stiklo Sausų Gėlių Žiedų Ponios Šaliai, Papuošalai Šakės Nustatymas Rankų darbo Dovanos Būklė : 100% visiškai naujas ir aukštos kokybės Spalva

€10.55 €9.71

Drabužių Siuvimo & Audinys

Nemokamas Pristatymas Tris Ratus 3.0"wide Siuvinėjimo Pleistras Siuvinėjimo Srauto/Custom Made Geležies Patches/Biker Pleistras

Nemokamas Pristatymas Tris Ratus 3.0 wide Siuvinėjimo Pleistras Siuvinėjimo Srauto/Custom Made Geležies Patches/Biker Pleistras Kaip naudoti {1} imti siuvinėjimo pleistrai ir kelnes(drabužiai/bags/batai/knygos/kitos plaukiojančios priemonės), kad bus išlyginti, ant. Parengti geležies. {2} Švarus dalį, kurią ketina būti išlyginti, ant. Uždėkite pleistrą ant dešinėje. Įdėti pusėje

€3.82 €3.25

nuolaidos

Blogio energijos 90 Laipsnių 10 Vyrų ir 10 Moterų Swivel Adapterio Montavimo skystojo Kuro Adapterį Anoized Aliuminio Montavimo Raudona Mėlyna Juoda

90 Laipsnių 4 Vyrų ir 4 Moterų Swivel Adapterio Montavimo skystojo Kuro Adapterį Anoized Aliuminio Montavimo Raudona Mėlyna Juoda Pagamintas iš Aukštos Kokybės Lengvas T-6061 Aliuminio Medžiagos Anoduoto Apdaila tvirtumą ir Ilgaamžiškumą DYDIS:AN10 Spalva:Mėlyna,raudona,juoda Paketą Įeina: 1 x Montavimo Pastabos: 100% Brand New Profesinės Montavimas yra Labai Rekomenduojama, Instaliavimo Instrukcijos

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį