• Pagrindinis
  • nuolaidos
  • 12 Kryptis 9/125 Optinio Pluošto Galiuku 1.2 m SC/UPC Vienos rūšies,12 pluošto galiuku

Greita peržiūra

10

nuolaidos

12 Kryptis 9/125 Optinio Pluošto Galiuku 1.2 m SC/UPC Vienos rūšies,12 pluošto galiuku

€10.55 €9.49

Žymos: optinio pluošto galiuku, optinis galiuku, pluošto galiuku, Pigūs optinio pluošto galiuku, Aukštos Kokybės optinis galiuku, Kinija pluošto galiuku Tiekėjų.


  • SKU: m62595
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.1kg (0.22lb.)

Perkamiausi

Aprašymas

Apžvalga:

Pluošto cw yra puikus sprendimas sintezės sujungimas, viduje optinio pluošto korpusas. Juostelės ventiliatorius-iš pluošto cw ateiti su daline išorinis striukė padėti apsaugoti stora rezervo skaidulas nuo pažeista. Jei erdvė yra priemoka, išorinis striukė gali būti lengvai pašalinamas, leidžianti cw turėti griežtesnė lenkimo spindulys ir užima mažiau vietos.

12 Kryptis 9/125 Optinio Pluošto Galiuku 1.2 m SC/UPC Vienos rūšies,12 pluošto galiuku

Pastaba: Jei jums reikia pritaikymas tirpalo arba LC,ST,FC Su įvairaus dydžio kumštelis mums pranešimą. Paramos didmeninė, jei turite didesnį užsakymą,mes galime jums pasiūlyti gamyklos kaina, susisiekite su mumis.

Šios Vienos rūšies 12 pluošto cw su 900 mikronų buferis yra paruoštas sujungimas.

Kiekvieną pluošto kryptis į rinkinį, turi spalvomis buferis lengvai identifikuoti ir spalvų yra pramonės standartas.

Šiame 12-pack, dvylika kryptimis pluoštas yra nutraukiama, į vieną pusę su SC jungtis.

Jungtys yra keraminiai su Ultra fizinio kontakto (UPC) apdaila. Kiekvieną laidą ateina su bandymų rezultatais ir gyvenimo garantija.

Techniniai duomenys:

Parametras:

Vieną režimas

Multi mode(pasirinktinai)

Įterpties Nuostoliai

≤0.3 dB

Kaip 0.20 dB

Grįžti Nuostolių

≥45 dB (VNT)

≥50 dB (UPC)

≥60 dB (APC)

≥35 dB (VNT)

≥45 dB (UPC)

Bangos ilgis

1310nm,1550nm

850nm,1310nm

Pakartojamumas

≤0.1

Ilgaamžiškumas

≤0.2 dB tipiškas pakeisti, 1000 matings

Pakeičiamumas

≤0.2 dB

Laido skersmuo

3.0 mm

Jungtis Galima

SC,FC,ST,LC,MU,MTRJ

Pluošto core prieinama

4,6,8,12,24 pluošto...

Savybės: Mažas Įterpties Nuostoliai Gerą patikimumą ir stabilumą, Poliravimo tipas: PC, UPC, ir APC Įvairias sąsajas: FC, SC, ST, LC... esmė kabelis: 4, 6, 8, 12, 24...

Naudojimas: Telekomunikacijų Tinklų Testavimo Įranga Vietos Arų Tinklo kabelinę televiziją

Pristatymas : Mes Laivas W orldwide, prekės bus išsiųstos per 1~2 darbo dienos (vietoje stock) po visą jūsų mokėjimo ! Mes laivas, kurį Kinija Post /epacket arba express, DHL/FedEx/AVS ir tt.

Mokėjimas : priimame alipay čia . Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

Grąžinimo Politika:

1. Grąžinamosios išmokos yra siūlomi tik už gaminius su trūkumais, pranešama per 7 dienas nuo jų gavimo dienos.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go.

3. Mes pakeisime jūsų prekės, jei nustatoma, kad ji yra nekokybiška, per 14 dienų.

4. Pirkėjo reikalaujama mokėti už savo pašto mokesčius, grąžinti elementą su mumis. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami bet kuriuo atveju.

5. Prašome susisiekti su mumis pirmą elektroniniu paštu, prieš grįžtant savo daiktą, nes kai kurie sprendimai negali reikalauti, kad grįžta savo elementą.Grąžinama prekė turi būti nauja būklės, su visais priedais.

6. Visos garantijos neapima žalos dėl netinkamo naudojimo arba suderinamumas.

8. Mes darome viską, kad tarnauti kiekvienam klientui geriausia, ką galime.

Garantija ir Garantijos:

1.Dviejų metų Garantija, Pirkti su pasitikėjimu!

2. Jei prekės nėra patenkinamas, kai jūs gautas, prašome grąžinti per 14 dienų, mes pakeisti nauju arba grąžinti pinigus jums. Prašome susisiekti su mumis prieš jums grąžinti.

3. Jei pastebėsite kokių nors gedimų, dėl prekės per 3 mėnesius, mes atsiųsime jums pakeitimo be papildomų išlaidų, arba padaryti grąžinti po to, kai mes gauti brokuotą prekę.

4. Jei prekė yra su trūkumais po 3 mėnesių, mes dar galime sutikti, kad jums siųsti jį atgal į mus. Naują, jums bus išsiųstas po to, kai mes gavo brokuotas daiktas, bet jūs turite sumokėti papildomą pristatymo mokestį.

Kitas Politikos Kryptis:

1. Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių.

2. Po to, kai gavo mokėjimo už prekę, mes palikti TEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ. Jei prekės nėra patenkinamas, kai jūs gautas, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

3. Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną. Jei nenorite gauti mūsų atsakymo, mes pasistengsime atsakyti jums gavus jūsų pakartotinai išsiųsti elektroniniu paštu kaip galima greičiau.

4. Rimtas Pirkėjas Tik! Pateikite kainos pasiūlymą tik tada, jei jūs sutinkate su visomis sąlygomis.

Papildoma informacija

  • Skaidulų Tipas: Single-mode
  • ilgis: 1.2 meters
  • Kabelio tipas: Multi-Kryptis
  • Prekės Pavadinimas: GuantaiTelcom
  • Jungties tipas: SC/UPC
  • Pagrindinė vnt : 12 pluošto
  • Modelio Numeris: NKX-12SC/UPC

Atsiliepimai (1)

Parašyti atsiliepimą

12345

€2.71 €2.44

Priedai

Naujas Madingo Boho Stiliaus Chrizantema Gėlių ekrano užsklandą Festivalis Šalis, Kelionės Vestuvių Gėlių Hairband Hairwear už Moterų ir Mergaičių

Naujas Madingo Boho Stiliaus Chrizantema Gėlių ekrano užsklandą Festivalis Šalis, Kelionės Vestuvių Gėlių Hairband Hairwear už Moterų ir Mergaičių dydis : tinka suaugusiųjų ar merginos appox 53-60cm Medžiaga : audinys gėlių dirbtinių gėlių girlianda karūna lankelis PROGA : šalis,dienos,vestuvių,fotografija,šventė ,Jubiliejus, šaliai,papuošalai,Engamement Pakuotė : naudoti oro pagalvės

€3.29

Įrankiai

"PASIDARYK pats" Silicio Pelėsių, Augalų Klevo Lapas Lapų Silikono Formų Sienų Apdailos Įrankiai Kvarcas Forma Menai, Amatai, Siuvimo Įspaudas

PASIDARYK pats Silicio Pelėsių, Augalų Klevo Lapas Lapų Silikono Formų Sienų Apdailos Įrankiai Kvarcas Forma Menai, Amatai, Siuvimo Įspaudas Sveiki OEM Produkto Aprašymas Medžiaga: Silicio dioksidas Spalva: Rožinė Dydis: 7*7cm nėra popieriaus kortelės Produkto Aprašymas Medžiaga: Silicio dioksidas Spalva: Rožinė Dydis: 7.1*8.8 cm Produkto Aprašymas Medžiaga: Silicio dioksidas Spalva: Rožinė Dydis: 9*13cm Produkto

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį